Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
Вхід Реєстрація
+38(098) 225 72 49
+38(093) 012 12 22
+38(099) 223 55 75
Графік роботи Зворотний дзвінок
Кошик
(порожньо)

доставка

Адресна доставка по м.Києву:

При замовленні товарів, в інтернет магазині «Приціл», на суму понад 3000 грн. - доставка по м.Києву здійснюється БЕЗКОШТОВНО *.

При замовленні менше 3000 грн. - вартість доставки 50 грн.

* - Якщо фактичний або об'ємний вагу замовлення перевищує 3 кг, доставка здійснюється за рахунок клієнта.

Графік доставки:

 • Доставка здійснюється c понеділка по п'ятницю з 10 00 до 19 00, і в суботу з 11 00 до 16 00

 • Товари, замовлені в неділю, доставляються в понеділок;

 • При додатковому узгодженні можлива доставка в будь-який зручний для Вас день;

Умови доставки:

Зазвичай якщо ви розмістили замовлення до 12:00 - ми доставимо його в той же день. У будь-якому випадку під час замовлення наші менеджери відразу узгодять з вами час доставки.
Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою у зручний для вас час і продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару (для пристроїв, що працюють автономно), а також оформлять всі необхідні документи. З міркувань безпеки перевірка товару та товарно-грошовий обмін виробляються в автомобілі кур'єра.

Доставка по Україні:

Доставка по Україні здійснюється в відділення компанії перевізника.

Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках нашої батьківщини.

В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару.

При замовленні товарів, в інтернет магазині «Приціл», на суму понад 3000 грн. - доставка по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО *.

При замовленні менше 3000 грн. - вартість доставки оплачується за тарифами компанії перевізника.

* - Якщо фактичний або об'ємний вагу товару перевищує 3 кг або якщо Ви вибираєте спосіб оплати "Післяплата", доставка здійснюється за Ваш рахунок. Доставка в населені пункти за які компанія перевізник стягує додаткову плату або оплата розраховується за окремими тарифами, так само оплачується клієнтом (детальна інформація на сайті перевізника). У разі відмови від отримання або НЕ забору Вами товару, на Вас покладається оплата послуг доставки та повернення товару до нас на склад за тарифами компанії перевізника.

Для замовлення товару з доставкою по Україні при 100% оплаті потрібно:

1) Оплата на картку ПриватБанку:

 • отримати від нас смс з реквізитами номер картки одержувача, ПІБ одержувача, сума замовлення

 • при оплаті в терменале або через Приват24 уважно звірити номер картки одержувача, ПІБ одержувача, сума замовлення

 • отримати від нас рахунок-фактуру для оплати обраного Вами товару (без вартості доставки)

2) Оплата на розрахунковий рахунок:
 • оплатити замовлення по рахунок-фактурі в найближчому відділенні банку;

 • після надходження грошей на наш рахунок, ми відправляємо товар у Ваше місто і повідомляємо Вам дату прибуття посилки, і адреса де її отримати у Вашому місті. Термін доставки замовленого товару - від 1 до 3 днів;

 • з паспортом Ви отримуєте посилку, оплачуєте її доставку і страховку за тарифами компанії-перевізника

3) Термін дії рахунку на оплату (СМС повідомлення з реквізитами, рахунок-фактура):

 • термін дії рахунку один банківський день від дати його виписки;

 • якщо Ви збираєтеся оплачувати прострочений рахунок - необхідно зв'язатися з нами для уточнення ціни і наявності товару на складі.

Обмін і повернення товару

Обмін і повернення і товару, купленого в інтернет-магазині "Приціл" здійснюється відповідно до "Закону про захист прав споживачів"

Умови придбання товарів з розділу " Вогнепальна зброя "

Згідно «Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів », затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 р, № 622 дозволи видаються Департаментом громадської безпеки МВС України придбання в Україні вогнепальної, холодної зброї, боєприпасів до зброї, пристроїв та зазначених патронів здійснюються на підставі спеціальних дозволів.

Таким чином, холодну, мисливське і травматичну зброю, а також боєприпаси до них реалізуються виключно в збройових магазинах, тому для придбання товарів цього розділу Вам необхідно буде під'їхати в фізичний магазин зброї.

Всі інші види товарів реалізуються шляхом замовлення по інтернету і передбачають можливість доставки до місця проживання клієнта.