Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
Вхід Реєстрація
+38(098) 225 72 49
+38(093) 012 12 22
+38(099) 223 55 75
Графік роботи Зворотний дзвінок
Кошик
(порожньо)
Акції та новини
Новий JoyPod-X 2021 року - швидке регулювання висоти + варіанти кольору
11 июня 17:12
Стрілки F-TR і вармінт знають про видатних коаксіальних сошках JoyPod, створених Себастьяном Ламбангом. Ця популярна конструкція забезпечує стабільну платформу з низьким COG, яка дозволяє миттєво змінювати... Читати далі →
Підготовка НОВОЇ гільзи коротка версія.
10 декабря 2020 г. 10:34
1.Поліруем дульце гільзи ВСЕРЕДИНІ. В дриль вставляємо пластиковий йорж на нього наметовому сталеву вату Fine (Grade # 0000) і поліруємо, нічого складного немає. 2. Проганяємо все гільзи через фулсайз... Читати далі →
Всі акції і новини ↑

Horus Vision оголосив про співпрацю з Nightforce

В американській армії очікується оновлення штатних оптичних прицілів - 19 лютого цього року компанія «Horus Vision» оголосила про угоду з виробником оптичних прицілів «Nightforce Optics» про виробництво нової моделі для потреб армії. Зокрема мова йде про використання нових кутовимірювальних сіток, розроблених і запатентованих «Horus Vision», в оновлених моделях тактичних прицілів від Nightforce.

Першим прицілом, випущеним у співпраці двох фірм, став «Nightforce 3.5-15x50 мм» з сіткою на передньому фокальному плані. Планується, що на цивільному ринку також можуть з'явитися оптичні приціли Nightforce з кутовимірювальних сітками Horus Vision.

За оцінкою фахівців, сітки Horus Vision значно збільшують якість прицілювання і точність пострілу, оскільки тонкі планки не загороджують мета і мають сталу суму при зміні наближення (завдяки розташуванню на передньому фокальному плані).

Дивитися всі...