Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
Вхід Реєстрація
+38(098) 225 72 49
+38(093) 012 12 22
+38(099) 223 55 75
Графік роботи Зворотний дзвінок
Кошик
(порожньо)
Акції та новини
Новий JoyPod-X 2021 року - швидке регулювання висоти + варіанти кольору
11 июня 17:12
Стрілки F-TR і вармінт знають про видатних коаксіальних сошках JoyPod, створених Себастьяном Ламбангом. Ця популярна конструкція забезпечує стабільну платформу з низьким COG, яка дозволяє миттєво змінювати... Читати далі →
Підготовка НОВОЇ гільзи коротка версія.
10 декабря 2020 г. 10:34
1.Поліруем дульце гільзи ВСЕРЕДИНІ. В дриль вставляємо пластиковий йорж на нього наметовому сталеву вату Fine (Grade # 0000) і поліруємо, нічого складного немає. 2. Проганяємо все гільзи через фулсайз... Читати далі →
Всі акції і новини ↑

Новий JoyPod-X 2021 року - швидке регулювання висоти + варіанти кольору

joypod21x1

Стрілки F-TR і вармінт знають про видатних коаксіальних сошках JoyPod, створених Себастьяном Ламбангом. Ця популярна конструкція забезпечує стабільну платформу з низьким COG, яка дозволяє миттєво змінювати прицілювання за допомогою зручного джойстика. З роками дизайн JoyPod удосконалювався, і тепер скоро буде доступний покращений JoyPod-X 2-го покоління 2021 року. JoyPod-X 2021 пропонує поліпшені ніжки плюс нову систему швидкого регулювання ніжок, яка є справжнім проривом. У цьому новому JoyPod-X були внесені особливі поліпшення у внутрішні пластини, що фіксує важіль і більш закруглені верх і ніжки. Крім того, тепер у вас є вибір з шести анодируваних квітів: синій, червоний, зелений, фіолетовий, чорний і бронзовий.

2021 JoyPod-X сошки seb lambang коаксіальні сошки F-Class F-TR джойстик

joypod21x3

Система регулювання висоти ніг
на новому JoyPod-X 2021 року
Себ говорить нам: «Тепер регулювання висоти JoyPod-X може бути набагато простіше, швидше і точніше. З простим регульованим гальмом і поліпшеною храповой системою. Спасибі Бобу Боку за пропозиції щодо дизайну ».

Подивіться відео, щоб побачити, як це працює. Ви можете налаштувати кожну ногу індивідуально за секунди. Ви можете робити окремі клацання вгору і вниз з храповим кроком. Або швидко посуньте всю ніжку вгору і вниз для внесення суттєвих змін до висоти. Таким чином, у вас є вибір між маленькими точними кроками або великими рухами - в залежності від того, що ви хочете. Це дуже гарно.

joypod21x5

JoyPod-X скоро з'явиться в 6 кольорах
Новий JoyPod-X 2021 року має бути готовий десь в середині-кінці травня 2021 року, за словами Себастьяна Ламбанга. JoyPod-X буде доступний в синьому, червоному, зеленому, фіолетовому, чорному і бронзовому кольорах.


Голова JoyPod-X 2021 року було округлена і вдосконалена. Конструкція дозволяє JoyPod-X підходити до різних поручнів для передпліччя. Щоб закріпити JoyPod-X на гвинтівці, посуньте напрямну і потім затягніть затискний важіль.

Купити сошки Sebrests Joypod-X - Shooting Rest

Дивитися всі...