Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
Вхід Реєстрація
+38(098) 225 72 49
+38(093) 012 12 22
+38(099) 223 55 75
Графік роботи Зворотний дзвінок
Кошик
(порожньо)
Акції та новини
Новий JoyPod-X 2021 року - швидке регулювання висоти + варіанти кольору
11 июня 17:12
Стрілки F-TR і вармінт знають про видатних коаксіальних сошках JoyPod, створених Себастьяном Ламбангом. Ця популярна конструкція забезпечує стабільну платформу з низьким COG, яка дозволяє миттєво змінювати... Читати далі →
Підготовка НОВОЇ гільзи коротка версія.
10 декабря 2020 г. 10:34
1.Поліруем дульце гільзи ВСЕРЕДИНІ. В дриль вставляємо пластиковий йорж на нього наметовому сталеву вату Fine (Grade # 0000) і поліруємо, нічого складного немає. 2. Проганяємо все гільзи через фулсайз... Читати далі →
Всі акції і новини ↑

Серія оптики «Super Slam» від Weaver

Американські компанії дуже пишаються логотипом «Made in the USA», поміщаючи його на свої вироби для залучення клієнтів-патріотів. Однак компанія Weaver вирішила змінити традиції і випустити в продаж нову серію оптики преміум-класу, вироблену в Японії з японських матеріалів. Елітні оптичні приціли для спортсменів і мисливців «Super Slam» від Weaver з'явиться в продажу в середині цього року.

До основних відмінних характеристик нової серії відносяться:
- потужне наближення з п'ятикратним інтервалом (від 2-10х42 мм до 4-20х50 мм);
- японська оптика зі надміцним покриттям зовнішньої сторони лінз;
- функція підстроювання паралакса на більшості моделей;
- заповнення внутрішніх порожнин аргоном.

Інноваційним рішенням також є висувні башточки настройки, які не потребують додаткових ковпачків, і кутовимірювальних сітка EBX ™. Спеціально для європейського ринку Weaver зробить в Японії серію прицілів з 30-мм діаметром оптичної трубки (серія Super Slam Euro Style.

Також в цьому році можна очікувати появи у продажу біноклів Super Slam преміум-класу.
До випуску плануються дві моделі з характеристиками 8,5x45мм і 10,5x45мм. Особливість біноклів - покриття лінз SHR дли збільшення светопроводимость, висувні окуляри, система призм SK і BaK-4.

Дивитися всі...