Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
Вхід Реєстрація
+38(098) 225 72 49
+38(093) 012 12 22
+38(099) 223 55 75
Графік роботи Зворотний дзвінок
Кошик
(порожньо)
Акції та новини
Новий JoyPod-X 2021 року - швидке регулювання висоти + варіанти кольору
11 июня 17:12
Стрілки F-TR і вармінт знають про видатних коаксіальних сошках JoyPod, створених Себастьяном Ламбангом. Ця популярна конструкція забезпечує стабільну платформу з низьким COG, яка дозволяє миттєво змінювати... Читати далі →
Підготовка НОВОЇ гільзи коротка версія.
10 декабря 2020 г. 10:34
1.Поліруем дульце гільзи ВСЕРЕДИНІ. В дриль вставляємо пластиковий йорж на нього наметовому сталеву вату Fine (Grade # 0000) і поліруємо, нічого складного немає. 2. Проганяємо все гільзи через фулсайз... Читати далі →
Всі акції і новини ↑

Підготовка НОВОЇ гільзи коротка версія.

1.Поліруем дульце гільзи ВСЕРЕДИНІ. В дриль вставляємо пластиковий йорж на нього наметовому сталеву вату Fine (Grade # 0000) і поліруємо, нічого складного немає.

2. Проганяємо все гільзи через фулсайз матрицю, опускаємо плечі. Знаходимо найкоротшу по плечах гільзу, на ній опускаємо плечі на 0.001 "(можна трохи більше, не важливо) і проганяє через цю настройку все гільзи. Важливий момент, використовуємо фулсайз бушінговий, витягаємо з матриці збірку і бушінг, залишаємо тільки корпус матриці. Матриця повинна опустити тільки ПЛЕЧІ.
3. Проганяємо гільзи через розширювальний мандрелей. Мандрелей використовувати тієї ж фірми, що і точило. Змащуємо дульце всередині і два рази проганяє через мандрелей, після першого разу гільзу провертає навколо осі на 90 градусів. Мандрелей і точилка узгоджені між собою!

4. Підрізаємо все гільзи в один розмір, знаходимо найкоротшу підрізаємо її на 0.001 "і проганяє всі гільзи через цей розмір. Тримерів багато різних, я використовую WILSON, гільзи точу з проворотом, повертаю навколо осі чотири рази. Підрізав, повернув і знову підрізав і так чотири рази.

5. Знімаємо фаски всередині і зовні. Сильно зрізати не потрібно, зрізаємо в міру. Зовнішню знімаємо зовсім маленько так як ми ще повернемося до неї, пізніше. Контролюємо нігтем, якщо не чіпляє, значить досить. Всередині, як заблищало, значить досить.

6. точимо дульце. Якщо точимо на равностенность тоді точимо за два проходи, на першому різець трохи стосується стінки, цей рез як би настроювальний, нехай залишаться проточенние плями це не важливо так як це перший рез. На першому резе налаштовуємо візит на плечі. Захід обов'язково повинен бути, краще зайти більше, ніж менше. Маленький візит на плечі призводить до утворення «бублика» і тоді гільзи на викид, виправляти бублик немає сенсу. З цього потрібно пам'ятати, що візит на плечі повинен бути. Не потрібно боятися заходити на плечі.

При першому резе на плечі заходити не потрібно, потрібно при проточці просто стосуватися і трохи заходити на плечі до кінця заходити не потрібно. Після того, як виженете перший рез, розбудовуємо точилку на другий (останній) рез і проганяє всі гільзу через цю настройку але із заходом на ПЛЕЧІ. Гільза повинна впертися дульцем в стопор направляючого пілота т.к гільзи підрізані в один розмір по довжині і гільза впирається в стопор пілота, захід на плечі буде ОДНАКОВИЙ.

Контрольний рез (другий або третій) налаштовуємо з урахуванням полірування дульца. Приклад, підсумковий розмір дульца потрібен 0.009, точимо дульце в розмір 0.00905. Коли будемо полірувати дульце зовні, 0.00005 приберемо поліруванням. Інструмент який ми використовуємо дозволяє контролювати весь процес.

7. Знімаємо фаску зовні, використовуємо фрезу.

8. Обробляємо запальний отвір. За допомогою фрези від КМ знімаємо передбачувані задирки на запальному отвір.

9. Полируем дульце зовні, затискаємо гільзу в дрилі, використовуємо шелхолдер для дрилі і на великих оборотах поліруємо дульце. Довго полірувати не потрібно, пам'ятаємо, що зняти нам потрібно всього 0.00005.

10. Формуючи капсульне гніздо, багато і довго точити не потрібно, потрібно просто на маленьких оборотах відформувати гніздо, використовуємо фрезу від КМ, вони вже налаштовані і налаштовувати їх додатково не потрібно.

Дивитися всі...