Доступний український переклад.Перейти на UA версію сторінки
Вхід Реєстрація
+38(098) 225 72 49
+38(093) 012 12 22
+38(099) 223 55 75
Графік роботи Зворотний дзвінок
Кошик
(порожньо)
Акції та новини
Новий JoyPod-X 2021 року - швидке регулювання висоти + варіанти кольору
11 июня 17:12
Стрілки F-TR і вармінт знають про видатних коаксіальних сошках JoyPod, створених Себастьяном Ламбангом. Ця популярна конструкція забезпечує стабільну платформу з низьким COG, яка дозволяє миттєво змінювати... Читати далі →
Підготовка НОВОЇ гільзи коротка версія.
10 декабря 2020 г. 10:34
1.Поліруем дульце гільзи ВСЕРЕДИНІ. В дриль вставляємо пластиковий йорж на нього наметовому сталеву вату Fine (Grade # 0000) і поліруємо, нічого складного немає. 2. Проганяємо все гільзи через фулсайз... Читати далі →
Всі акції і новини ↑

Lasergenetics «Лазерна Генетика» - забудьте про стандартні ліхтарях

Переклад з www.lasergenetics.com Можливо, в недалекому майбутньому стандартні ручні ліхтарі підуть в минуле, а їм на зміну прийде новий вид приладів, що дозволяють з більшою ефективністю висвітлити в темряві той чи інший предмет і подати знак з дальньої відстані. Компанія «Laser Genetics» ( « Лазерна Генетика ») являє лазерні ліхтарі майбутнього - ND3 і ND5 .

Утворена в 2006 році компанія « Laser Genetics » протягом майже чотирьох років проводила дослідження зі створення лазерних ліхтарів для масового використання - як в домашніх побутових цілях, так і на полюванні, і в тактичних операціях. Підсумком став випуск двох універсальних моделей, здатних і підсвітити доріжку по дорозі додому, і забезпечити відмінне нічне бачення на відстані в сотні метрів.

Використовуваний зелений лазер (найбільш сприймається людським оком, чи не відлякує диких тварин і не викликає ефекту «сліпоти») споживає менше енергії, ніж стандартні освітлювальні елементи, а принцип лазерної указки, зведений до рівня, дасть справедливу розв'язку будь-якої задачі з висвітлення в темряві. Ліхтарик ND5 з регульованою фокусуванням променя здатний пробити темряву на 5 миль (8 кілометрів), забезпечити висвітлення предмета на відстані 250 метрів. Від одного комплекту батарей ліхтарик працює до 8 годин.

Необхідно відзначити, що модель орієнтована також на забезпечення самооборони - її вага близько 500 грам, довжина в майже 25 см. І міцний корпус з алюмінію дозволяють використовувати її як невелику палицю. Що стосується лазерного підсвічування ND3, то цей прилад є додатковим аксесуаром, що забезпечує при використанні мисливських та тактичних оптичних прицілів, а також біноклів і далекомірів ефективну підсвічування об'єктів в умовах темряви. Таким чином не обов'язково купувати ПНВ - ND3 плюс оптичний приціл з успіхом замінюють його функції.

Дивитися всі...